حمل و نقل


ایکادو (ای کادو) به سراسر ایران ارسال میکند، اما برخی از کادوها شرایط ارسالی ویژه ای خواهند داشت که به شهرستان و یا شهر خاصی محدود می شود.
با توجه به نوع انتخاب فروشنده متفاوت می باشد. اما سرویس های عمومی ایکادو عبارتند از:

 • پست پیشتاز
 • پیک موتوری

پیگیری سفارش می تواند به صورت های مختلفی صورت پذیرد. برای سفارشات پستی از طریق وب سایت شرکت پست و برای موارد دیگر با توجه به فروشنده از طریق پیامک، ایمیل و یا تلفنی صورت پذیر خواهد بود.
قیمت با توجه به نوع کادو انتخابی (وزن) و آدرس (مسافت) متغیر خواهد بود و هزینه تخمینی هنگام سفارش محاسبه و نمایش داده خواهد شد.
ایکادو (ای کادو) تحویل همان روز را برای شهرتهران و برای محصولاتی که نیازمند سفارشی سازی نیستند ارائه می دهد. سفارشاتی که قبل از ساعت 14 ثبت شوند همان روز و بعد از ساعت 14 تا ظرف 24 ساعت در روز بعد تحویل داده خواهند شد.

*امکان دریافت درهمان روز فقط به روش ارسال با پیک موتوری مقدور می باشد.سفارشات ارسالی با پست پیشتاز شامل تحویل درهمان روز نخواهند بود.
*برای مشتریان عزیز ساکن شهرکرج امکان ارسال فقط با پست پیشتاز مقدور می باشد.

پپست پیشتاز تهران: 1 تا 2 روز شهرستان: 3 تا 4 روز . هرچند ایکادو (ای کادو) معمولا سفارشات تهران را ساعاتی بعد تحویل می دهد. .

 • آیا می توان سفارش پستی خود را رهگیری کنم؟

  آری، شما برای رهگیری سفارشی که با پست ارسال شده می‏‌توانید شماره 24رقمی مرسوله را در آدرس زیر http://newtracking.post.irوارد کنید لینک پیگیری محصول از طریق وب سایت پست و یا با ایکادو (ای کادو) تماس بگیرید و از وضعیت مرسوله آگاه شوید و یا در نهایت با مراجعه به پست منطقه محل سکونت خود و ارائه کد 24رقمی از وضعیت مرسوله آگاه شوید.

 • دریافت محصول پس از ثبت سفارش چقدر طول می کشد؟

  سفارشاتی که در شهر تهران است، در همان روز قابل ارسال می باشد. ارسال معمولی در شهر تهران 24 تا 48 ساعت ودر شهرهای دیگر با پست پیشتاز ارسال می شود . مدت زمان ارسال سفارش پس از تایید نهایی آن توسط ایکادو (ای کادو) محاسبه می شود .

 • هزینه ارسال سفارش به چه صورت است؟

  هزینه ارسال در حال حاضر بر اساس تعرفه ی شرکت پست براساس وزن و مسافت محاسبه می گردد.

اگر هنوز چیزی که به دنبالش بوده اید را پیدا نکرده اید لطفا در زیر از ایکادو بپرسید و یا به صفحه تماس با ما مراجعه فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کد امنیتی *