تنظیمات

در این صفحه شما می توانید اطلاعات فروشگاه خود را تنظیم نمایید: تنظیمات عکس بنر،عکس پروفایل،نام فروشگاه،تعداد محصول در هر صفحه،آدرس،شماره تماس و… مشخص میگردد که این قسمت توسط فروشنده کامل می گردد. تنظیمات به صورت کلی به چند زیر صفحه تقسیم می شوند:

  • تنظیمات کلی فروشگاه
  • تنظیمات پرداخت
  • تنظیمات ارسال
  • تنظیمات شبکه های اجتماعی
  • تنظیمات سئو (SEO) فروشگاه

گزینه های بخش تنظیمات گویا بوده و در صورت نیاز به راهنمای بیشتر می توان از آیکون علامت سوال کنار هر گزینه استفاده نمود. برخی از مهمترین گزینه ها:


هرفروشنده دارای صفحه اختصاصی در سایت ایکادو می باشد .درمنوی تنظیمات شما میتوانید عکس پروفایل خودرا انتخاب و برروی پروفایل آپلود کنید شما با این عکس نمایش داده خواهید شد . این عکس می تواند در بازه های زمانی متفاوت توسط فروشنده تغییر یابد.


هرفروشنده عکس بنر مرتبط با فعالیت خود در صفحه ی تنظیمات پروفایل انتخاب و آپلود نماید. این عکس می تواند بنابر مناسبت های متفاوت تغییر نماید که در واقع نقش تبلیغ نیز دارد.


دراین قسمت فروشنده نام برند خود ویا هرنامی که میخواهد باآن شناخته شود دراین قسمت وارد می نماید.


دراین قسمت فروشنده می تواند آدرس محل کار ،مغازه ،غرفه و… را وارد نماید.وارد کردن این مشخصات اختیاری است .مشخصات دیگر ازجمله تلفن ،ایمیل باید دراین قسمت منظور گردد.


فروشنده در این قسمت توضیحاتی درمورد حرفه وسابقه برند وفعالیت خود در زمینه کاری ذکر می نماید.این بخش در واقع به معرفی فروشنده و محصولات وی می پردازد تا مشتریان به اطلاعات کافی در مورد سابقه ی کاری وی در این زمینه دست یابندوبا صاحب برند آشنا گردند . اینکار باعث شناخت و آگاهی مشتریان شده و محصول شناخته خواهد شد.
اگر هنوز چیزی که به دنبالش بوده اید را پیدا نکرده اید لطفا در زیر از ایکادو بپرسید و یا به صفحه تماس با ما مراجعه فرمایید.

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نقد و بررسی را شما بنویسید

کد امنیتی *