تعاریف و مفاهیم

جهت آشنایی بهتر و استفاده آسان تر به تعریف برخی از مفاهیم می پردازیم:


فروشنده به شخصی حقیقی و یا حقوقی گفته می شود که در زمینه ی خاص مرتبط با موضوع سایت ایکادو فعالیت می نماید و در فروشگاه اینترنتی محصولات خود را جهت فروش ارائه می دهد.

ایکادو با هدف ساده سازی فرآیند فروش آثار هنرمندان و برندها، سیستم نرم افزاری خود را توسعه داده و امکانات مدرن و تست شده ای را در اختیار فروشنده قرار داده است و مشتریان دوست داشتنی خود را نیز به فروشندگان متصل کرده است.

“ایکادو (ای کادو)” متناسب با شرایط فروشنده دو روش جهت تامین محصولات را تعبیه کرده است:

  • پیک اختصاصی
  • انبار محصولات
  • ارسال مستقیم فروشنده

هر یک از روش های فوق می تواند متناسب با قیمت محصول و یا مکان فروشنده انتخاب شود.

هدف ایکادو ساده سازی فرآیند فروش و رضایت مشتری می باشد از آن سو این فرآیند توسط ایکادو، به گونه ای طراحی شده است تا به هیچ عنوان اختلالی در فرآیند پیش فرض فروش فروشنده و دریافت کادو از مشتریان ایجاد نخواهد کرد.
جهت دریافت اطلاعات تکمیلی و اینکه ایکادو چگونه این کار را انجام می دهد، لطفا با شماره تلفن های 021-77136607 و 021-77136608 تماس حاصل فرمایید تا کارشناسان ما شما را در این فرآیند راهنمایی نمایند.


کادو به هر محصولی که فروشنده ارائه میدهد گفته خواهد شد. در ایکادو همیشه رضایت گیرنده کادو در الویت قرار داده شده است و همه ی محصولات ارائه شده در این سایت از جانب فروشنده باید مرتبط با علایق و سلیقه های متفاوت در مجموعه هدایا در نظر گرفته شود.

به صفحه ی مدیریتی که به هر فروشنده داده خواهد شد، گفته می شود. در این صفحه فروشنده قابلیت کنترل تمامی تنظیمات و محصولات خود را دارا خواهد بود. سفارشات، گزارشات و سایر امکانات ایکادو نیز از همین صفحه قابل مدیریت می باشند.

هر فروشنده دارای صفحه پروفایل مجزا بوده که در آن مشتریان و خریداران کادو می توانند محصولات را مشاهده کرده، کالکشن ها را ببینند و در صورت تمایل فروشگاه مورد نظر را دنبال کرده و یا در صورت نیاز تماس بگیرند.

کاربران در ایکادو می توانند یکدیگر را دنبال کرده و از آخرین پسند کادوها، نقد و بررسی ها و یا کادوهای جدید هر فروشگاه آگاه بمانند

کاربران در ایکادو می توانند هر کادو را پسند کرده و به لیست کادوهای مورد پسند خود اضافه نمایند. این کادوها و لیست ها توسط تمامی اعضای ایکادو قابل مشاهده می باشد

کالکشن ها امکان ساخت لیست های گوناگون جهت ارائه به کاربران ایکادو می باشد. برای مثال با وجود تعداد محصولات ثاب هر فروشنده می تواند کالکشن متفاوتی را با کادوهای متفاوت ارائه دهد: “تیشرت های پاییزه”، ” لباس های خاص” و …
اگر هنوز چیزی که به دنبالش بوده اید را پیدا نکرده اید لطفا در زیر از ایکادو بپرسید و یا به صفحه تماس با ما مراجعه فرمایید.

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نقد و بررسی را شما بنویسید

کد امنیتی *