تعرفه و کمیسیون ای کادو

سفارشات پس از ثبت نهایی توسط ای کادو پیگیری خواهند شد و جهت ارسال و هماهنگی با شما فروشنده عزیز به صورت تلفنی تماس گرفته خواهد شد. تمامی اطلاعات مورد نیاز از قبیل آیتم های سفارش، اطلاعات ارسال و مبلغ پرداختی در پنل مدیریت (داشبورد فروشنده) قابل مشاهده خواهد بود.
16% کمتر از 200 هزارتومان 12% 200-500 هزارتومان 9% بالای 500 هزارتومان
اگر محصول شما قیمتی کمتر از 200 هزارتومان دارد، مبلغ 16 درصد جهت کمیسیون از مبلغ سفارش کسر خواهد شد و مطابق با درخواست های واریز وجه از پنل فروشنده به حساب شما واریز خواهد شد. اگر محصول شما قیمتی فی مابین 200 تا 500 هزارتومان را دارد، مبلغ 12 درصد جهت کمیسیون از مبلغ سفارش کسر خواهد شد و مطابق با درخواست های واریز وجه از پنل فروشنده به حساب شما واریز خواهد شد. اگر محصول شما قیمتی بیش از 500 هزارتومان را دارد، مبلغ 9 درصد جهت کمیسیون از مبلغ سفارش کسر خواهد شد و مطابق با درخواست های واریز وجه از پنل فروشنده به حساب شما واریز خواهد شد.
ای کادو برای انعطاف بیشتر و حمایت فروشنده پلن های نرخ ثابت را نیز تعبیه کرده است. در صورتی که نوع فروش و قیمت محصولات شما به گونه ای می باشد که انتخاب نرخ ثابت تناسب بیشتری با فرآیند فروش شما دارد نیز می توانید یکی از پلن های زیر را انتخاب نمایید
15 هزارتومان کمتر از 200 هزارتومان 40 هزارتومان 200-500 هزارتومان 100 هزارتومان بالای 500 هزارتومان
اگر محصول شما قیمتی کمتر از 200 هزارتومان دارد، مبلغ 15 هزارتومان جهت کمیسیون از مبلغ سفارش کسر خواهد شد و مطابق با درخواست های واریز وجه از پنل فروشنده به حساب شما واریز خواهد شد. اگر محصول شما قیمتی فی مابین 200 تا 500 هزارتومان را دارد، مبلغ 40 هزارتومان جهت کمیسیون از مبلغ سفارش کسر خواهد شد و مطابق با درخواست های واریز وجه از پنل فروشنده به حساب شما واریز خواهد شد. اگر محصول شما قیمتی بیش از 500 هزارتومان را دارد، مبلغ 100 هزارتومان جهت کمیسیون از مبلغ سفارش کسر خواهد شد و مطابق با درخواست های واریز وجه از پنل فروشنده به حساب شما واریز خواهد شد.
لازم به ذکر است که متناسب با محبوبیت برند، اعتبار فروشنده، رضایت مشتریان و قیمت محصول، ای کادو می تواند برای هر محصول درصد و یا نرخ ثابتی را به صورت جداگانه در نظر بگیرد تا تناسب فرآیند فروش در ای کادو با فرآیند فروش فروشنده برقرار بماند.
اگر هنوز چیزی که به دنبالش بوده اید را پیدا نکرده اید لطفا در زیر از ایکادو بپرسید و یا به صفحه تماس با ما مراجعه فرمایید.

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نقد و بررسی را شما بنویسید

کد امنیتی *