داشبورد

لینک کمکی: برو به صفحه داشبورد فروشنده

ایکادو (ای کادو) برای مدیریت آسان و کارآمد فروشندگان امکاناتی را در اختیار آنان قرارداده است که بتوانند به راحتی فروش خود را مدیریت کرده و از دیگر امکانات برای فروش بهتر استفاده نمایند. فروشنده بعد از ثبت نام و تایید مدیریت فروشگاه مجاز به فعالیت میشود که در منوی خود با گزینه هایی مواجه خواهد شد که در اینجا شرح داده خواهد شد. از جمله مهمترین صفحات پنل مدیریت صفحه داشبورد می باشد. در این صفحه اطلاعات کلی و مروری بر اتفاقات فروشگاه شما نمایش داده می شود که شامل بخش های:


در این قسمت اطلاعات کل فروش، کل درآمد، تمامی بازدیدها و تعداد کل سفارشات نمایش داده خواهد شد.

در این بخش میزان فروش شما به صورت نمودار بر حسب مقدار فروش نسبت به زمان رسم شده است تا بتوانید روند فروش خود را به صورت مقایسه ای و با سرعت بیشتری ارزیابی نمایید.

در این بخش اطلاعات موردی و کاملی از وضعیت سفارشات شما نمایش داده میشود. نمودار رسم شده نسبت درصدی انواع وضعیت ها را جهت مقایسه بهتر نمایش می دهد.

کاربران در ایکادو می توانند برای فروشگاه و یا هر یک از محصولات شما نقد و بررسی نوشته و به آن ها امتیاز دهند؛ وضعیت نقد و بررسی ها جهت مرور کلی نمایش داده می شوند.

تغییرات داخلی ایکادو که فقط مرتبط به فروشندگان می باشد از طریق بخش اعلانات جهت مرور کلی در این بخش نمایش داده می شود.

مروری بر وضعیت کادوهایی که برای فروش به ایکادو ارائه شده اند و تغییر محتوای آن (شامل عناوین، قیمت، موجودی انبار، حمل و نقل، کوپن ها و ….).

داشبورد فروشنده ایکادو

اگر هنوز چیزی که به دنبالش بوده اید را پیدا نکرده اید لطفا در زیر از ایکادو بپرسید و یا به صفحه تماس با ما مراجعه فرمایید.

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نقد و بررسی را شما بنویسید

کد امنیتی *