6 نکته برای کادو خریدن

چگونه برای افراد نزدیک خود کادو انتخاب کنیم (شش نکته)!؟

انتخاب یک کادو برای فردی که به شما نزدیک است، کار سختی است. نه تنها دوست پسرتان، دوست دخترتان، بهترین دوستتان بلکه هر کسی، مثلا مادر یا پدر بزرگتان! خوشبختانه این نوشته قرار است گرفتن بهترین کادو برای افرادی که دوستشان دارید را کمی آسان تر کند.

انتخاب یک کادو برای فردی که به شما نزدیک است، کار سختی است. نه تنها دوست پسرتان، دوست دخترتان، بهترین دوستتان بلکه هر کسی، مثلا مادر یا پدر بزرگتان! خوشبختانه این نوشته قرار است گرفتن بهترین کادو برای افرادی که دوستشان دارید را کمی آسان تر کند. این نکات هر چند به ظاهر ساده هستند اما تاثیرگذارند!

مرحله اول ( فکر کنیم )

 

 

به چیزهایی که آن ها دوست دارند، و همچنین چیزهای “خنده دار خودمانی” و یا چیزی که خاطره ای را بین شما زنده می کند فکر کنید. هرگز نپرسید که آنها چه می خواهند، چون تا حدودی سورپرایز را خراب می کند، به جای این کار حواستان را جمع کنید و دقت خود را بالا ببرید. مانند برندها، استایل ها، رنگ ها، فیلم ها و سریال ها، موزیک، چیزهایی که آن ها جمع می کنند و دوست دارند و …! خیر سرمان مثلا آن ها را بیشتر دوست داریم! 🙂

مرحله دوم ( کجاها رفته ایم )

 

درباره مکان هایی که با هم رفته اید فکر کنید. برای مثال: تو و دوستتان به کنسرت رفته اید، برای او چیزی از آن گروه موسیقی بخرید. این کار کمی صمیمی تر و شخصی تر از کارت پستال است!

مرحله سوم( مخفی نگه داریم )

 

مطمئن باشید که این قضیه را مخفی نگه می دارید، و اگر به کسی می گویید او نیز می تواند این راز را نگه دارد! اکثر افراد می گویند که سورپرایز را دوست ندارند، اما دارند! من هم اکنون که در حال نوشتن این مطلب هستم نیز بر این قضیه معتقد بودم. من نیز می گفتم که از سورپرایز بدم می آید، تا این که دوستی با سورپرایز زیبای خود نظر من را به کلی تغییر داد. سورپرایز، فکر شده باشد، فوق العاه لذت بخش خواهد بود!

مرحله چهارم ( کادوپیچ کنیم )

 

 

مطمئن شوید که کادوی شما قابل نمایش و قابل ارائه (قابل پِرِزِنت) باشد. برای مثال: اگر برای او کتاب گرفته اید کادوپیچش کنید و به آن یک کارت اضافه کنید، یا اگر لباسی گرفته اید از اینکه آن به طور مناسبی کادوپیج شده و یا در کیسه ی مناسبی قرار داده شده است اطمینان حاصل کنید.

مرحله پنجم ( برای اویَش کنید )

 

 

 

کادو را همیشه شخصی سازی کنید. حتی اگر فقط یک کارت ساده باشد. برای او بنویسید، آنچه در ذهن دارید را در گوشه کنار کادو و یا کارتی که به همراه هدیه داده اید، بنویسید. نمونه محصولات چاپ سفارشی ای کادو

مرحله ششم ( اگر کم آوردیم؟ )

 

 

اگر پول ندارید و یا واقعا هیچ ایده ای ندارید که برای او چه چیزی بخرید، برای او کوپن درست کنید. مثلا، ” من به تو یک روزِ برای خرید رو خواهم داد و آن روز هر چه خواستی برای تو می خرم!” یا ” یک روز فلان جا و فلان کار، فقط من و تو!” و برای آقایان هم مثلا ” یک روز هر کاری تو بگی، شستن ماشین، ماهیگیری، شمال، تو انتخاب کن!”. کوپنی که شما می دهید قطعا زیبا تر و بهتر است، این ها فقط ایده هایی است که ما در اینجا به عنوان نمونه آورده ایم. همه اینها کاملا شخصی و صمیمانه است و کارهایی است که می توانید با آن ها خاطره بسازید. عکس و ویدئو از این لحظات هم که دیگر …

نتیجه

انتخاب کادو همیشه سخت بوده و هر چه به فرد نزدیکتر و صمیمی تر باشد سخت تر و وسواسش احتمالا بیشتر!
اما همیشه راهی پیدا خواهد شد که انتخاب را آسان تر کند، ما نکاتی را اشاره کردیم، امیدواریم هرچند کوچک اما کمکی به انتخاب هدیه برای عزیزتان باشد.
اگر نکته و یا ایده ای نیز به ذهن شما می رسد در بخش دیدگاه اضافه کنید تا شاید این چالش آسان تر از پیش شود…

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نقد و بررسی را شما بنویسید

اگر زمان زیادی گذشته است، کد امنیتی (ریکپچا گوگل) را دوباره به روز نمایید