از ماگ تا چاپ ماگ

ماگ کادویی ماندگار، سفارشی و صمیمانه

ماگ ها را از چوب و رُس ساختند و به سرامیک رسیدند، اکنون بر روی آن ها چاپ میکنند؛ در میان دغدغه شد، که چه بگوییم و چه چاپ کنیم؛ روزها گذشت و ماگ ها چاپ شد و “ای کادو” برآن شد تا خلاقیت شما را با تجربه خود ادغام کند تا به شاهکارِ کادویِ ماگیِ شما نزدیکتر شویم و لبخند آن سوی کادو را تضمین تر کنیم …

ماگ چیست؟

ماگ سرامیکیماگ نوعی فنجان دسته دار است که برای نوشیدن نوشیدنی های داغ همچون قهوه، چای، شکلات داغ، سوپ و … مورد استفاده قرار می گیرد که به آن ها ماگ قهوه و یا ماگ چای خوری نیز گفته می شود. از ماگ برای نوشیدن با حجم های بالاتر از فنجان های چای و قهوه استفاده می شود. حجم آن تقریبا دو برابر آن هاست که معادل 350 میلی لیتر حجم مایع!ماگ ریش تراشی ماگ در واقع حالت غیر رسمی تر آشامیدنِ نوشیدنی های داغ می باشد. هرچند در گذشته های دور ماگ های ریش تراشی نیز رواج داشتند!

ماگ از گذشته تا کنون

ماگ قدیمی در گذشته های دور ماگ ها را از چوب، استخوان و خاک رس می ساختند؛ اما امروزه ماگ ها از سرامیک ها همچون چینی ها، سفالگری و سنگ های قیمتی می سازند. برخی دیگر، از شیشه فشرده (پیرکس) ساخته می شوند. در برخی از طراحی ها استفاده از فلز، پلاستیک و … نیز جهت افزایش دوام و عدم شکنندگی مانند کمپ و کوهنوردی رواج دارد. ماگ های مسافرتی نیز نوعی دیگر می باشند که دارای درب بوده و دما را بیشتر از دیگر انواع نگه می دارند. ماگ سرامیکی از متداول ترین نوع ماگ می باشد.

فرق ماگ با لیوان و فنجان؟

فرق اساسی ماگ با لیوان را می توان به نوع کاربری، بلندی و عدم دسته داشتن لیوان اشاره کرد؛ از تفاوت های دیگر می توان به جنس و نوع نوشیدنی و حجم نوشیدنی اشاره کرد.
فرق اساسی ماگ با فنجان در غیر رسمی تر بودن ماگ نسبت به فنجان و حجم نوشیدنی اشاره کرد. فنجان ها را می توان نوعی ماگ در نظر گرفت که کوچکتر و رسمی ترند.

ماگ، کادویی ماندگار و صمیمانه

از معرفی ماهیت ماگ و تاریخچه آن که بگذریم به ماگ و چاپ آن میرسیم که کادویی مناسب برای شرایط گوناگون می باشد. اینکه چرا ماگ کادو دهیم را می توان به کاربردی بودن آن ها، ماندگار بودن و امکان چاپ فوق العاده بر روی آن ها و سفارشی سازی و شخصی سازی این ماگ ها اشاره کرد. هرچند مهمترین بخش در ماگ طرح و ایده شما می باشد که چه ژانری را دنبال میکند. می خواهید عاشقانه باشد و یا شوخی و طنز، می خواهید رسمی باشد و یا بانمک و خنده دار و … . می توان گفت ماگ با طرح دلخواه شما کادویی مناسب و صمیمانه برای گیرنده کادو می باشد.

بیایید به هزاران ماگی که در “ای کادو”، کادو داده شده است رجوع کنیم و تجربه “ای کادو” را با سلیقه زیبای شما ادغام کرده تا به شاهکار هدیه دادن خود بیافزایید.

ماگ های کاربردی

این نوع ماگ ها طراحی هایی دارند که کاربردی بودن آن ها استفاده از ماگ را تضمین میکنند؛ یعنی چه، یعنی همینکه طرح به درد آن فرد می خورد باعث کاربری آن شده چه برسد به لذت از کیفیت بالا و وسواس در حس زیبایی شناختی “ای کادو”! 🙂

هدیه ماگ تقویم سال 1396 ای کادو ماگ هشدار سمی ای کادو کد 500126 ماگ ریاضی

نمایش همه ماگ ها

ماگ های بامزه و بانمک

این ماگ ها با آوردن لبخند بر روی لبان گیرنده کادو طراحی شده اند. اینکه طرح خنده دار است و یا مفهوم خنده داری دارد از این معیارها می باشند. برخی از مشتریان با خلاقیت خود ایده کادوها را به آنچه مد نظرشان بوده است تغییر داده و گاهی طراحان را نیز به خنده واداشته اند چه برسد به گیرنده کادو که احساس صمیمانه تری را دریافت خواهد کرد. برخی از ماگ های بامزه و خنده دار در ای کادو

ماگ ولنتاین ماگ سخنان بابا ویژه روز پدر، روز مرد ماگ طرحدار کد 5001128 ای کادو

نمایش همه ماگ ها

ماگ های الهام بخش

این نوع ماگ ها معمولا حاوی تصاویر و یا جملاتی است که الهام بخش هستند. جمله ای که فرد را به کاری تشویق و یا از کاری منع میکند. جمله ای که حقیقتی را با هیجان و یا نگاهی دیگر بیان میکند. این ماگ های زیبا می تواند از طراحی اشعار، جملات معروف و یا تصویری خاص شکل بگیرد که الهام بخش گیرنده کادو در روزهای استفاده از ماگ شود.

ماگ و لیوان طرح قلب و متن you make me smile be brave KEEP IT SIMPLE

نمایش همه ماگ ها

ماگ ها مناسبتی

دیگر بهانه دادن این نوع ماگ مشخص است. یا روز ولنتاین است، یا روز زن و روز مرد و سالگرد ازدواجشان، یا تولدش است و یا یلدا تمام شده است و عید در راه است! کادویِ ماگیِ شما متناسب با این روز ها و مناسبت ها خواهد بود که قصه هر کدام برای کادو دادن سرِ دراز دارد. یک ماگ شیک می تواند کادویی مناسب برای این روزها باشد.

ماگ روز مادر ماگ بهترین بابای دنیا نمای روبرو ماگ ولنتاین زوجین کد 500132 ای کادو ماگ نقل قول جوکر

نمایش همه ماگ ها

ماگ های ست و به قولی ماگ جفتی

این نوع ماگ ها از نظر طراحی به یکدیگر ارتباط دارند. یعنی هر کدام از لیوان ها در کنار هم کامل کننده طرح نهایی می باشند. این ماگ ها را به ماگ عاشقانه، ماگ ست دونفره، ماگ ست و یا ماگ دوتایی می شناسند.

ماگ ست she's mine he's mine ماگ عاشقانه ولنتاین نمای روبرو ماگ ولنتاین زوجین کد 500132 ای کادو کادو ولنتاین

ماگ های سلیقه ای

سلیقه و علاقه مندی گیرنده کادو را نیز می توان در آنچه در زندگی و سرگرمی دوست دارد، جستجو کرد؛ برای یافتن آن ها می توان از موارد زیر کمک گرفت:

ماگ فیلم و سریال

لیوان جوکر game of thrones mug آقای ربات Mr. Robot ماگ breaking bad والتر هایزنبرگ ای کادو کد 500119

ماگ ریاضی و ماگ علمی

ماگ عدد پی ماگ عدد پی ماگ فیبوناچی ماگ نسبت طلایی

ماگ برند و لوگو

ماگ وردپرس wordpress ماگ و لیوان گیت هاب GitHub ماگ و لیوان تیم بارسلونا f.c. barcelona ماگ و لیوان تیم رئال مادرید - real madrid f.c.

ماگ فوتبالی و ورزشی

ماگ رئال مادرید کریستانو رونالدو ماگ real madrid ماگ فوتبالی ماگ فوتبالی مسی بارسلونا

پارامترهای انتخاب ماگ به عنوان کادو

برای چاپ ماگ

گفتیم که ماگ می ماند، طولانی! گفتیم که ماگ را می بینند، بسیاری! گفتیم که ایده مهم است، انگاری! گفتیم که چگونه شاد کنیم، به آسانی! پس در طراحی های خود

چه بگوییم!

از حس درون خود بگویید؛ اگر قصد تبریک و یا تشکر و یا ابراز احساسات خود را دارید، آن ها را بگویید؛ اینکه چه بگویید سخت نیست، اینکه چگونه بگویید شاید دشوارش میکند! عجیب هم نیست چون اندکی وقت نیاز است و اندکی سلیقه و خلاقیت تا خیالتان آسوده شود که این ماگِ ماندگار با چه جمله و طرحی از شما مزین شود که نه تنها او را شاد کند، بلکه مشتاقش کند به استفاده!

کوتاه بگویید، نه اینکه کم بگویید و بلکه کوتاه بگویید. کوتاه گفتم هم طراحی را زیبا تر میکند و هم درک مفهوم را ساده تر! از گفتن چندین جمله متوالی که قرار است در فضای کوچک ماگ چاپ شود خودداری کنید و یا آنقدر مطمئین باشید که این گفته ها آنقدر زیباست که دیگر طراحی الویت جاذبه کادوی شما نباشد بلکه راهی برای ماندگار کردن و همراه بودن آن با گیرنده کادو.

بیاندیشید، حستان معلوم است نمایشش سخت است. اندکی وقت بگذارید تا جملات، واژه ها، ایده ها و طرح ها به سراغتان بیاید.

چه نگوییم!

از ناسزاهای بانمک و یا حتی زننده استفاده نکنید. احتمالش کم نیست که این ماگ اگر را افراد دیگری ببینند و حس شما را درک نکنند و اینکار گیرنده کادو را از استفاده بازمی دارد. استفاده از این نوع واژگان را هنرمندانه و هوشمندانه استفاده نمایید تا گیرنده کادو را خوشحال کنید و این مهم امکان پذیر نمی شود تا شما گیرنده کادو و شرایط او را کاملا بشناسید.

ماگ با هدف طرح شما به بیش از گیرنده کادو می باشد. یعنی آن ماگ را افراد دیگری نیز می خوانند. کمی به طرح خود دقت کنید.

پارامترهای چاپ دلخواه ماگ

درباره این موضوع قبلا مفصل گفته ایم برای خواند مفصل از نکته های چاپ ماگ بخوانید اما مختصر مفید بگویم:

  • عکس ها هرچه بزرگتر، بهتر؛ حداقل بیش از 1000 پیکسل
  • عکس ها هر چه خام تر، بهتر، تغییرات افکت ها و نرم افزارهای ساده را ترجیحا دخیل نکنید و با طراحان ما نیاز خود را بگویید 😉
  • عکس هر چه کامل تر، بهتر؛ منظور از کامل تر یعنی تصویرِ داخل آن عکس کامل باشد بهتر است. مثلا عکس سرتاپا بهتر از عکسِ نیمه بدن و عکس؛ دست کامل بهتر از عکسی است که دستان شما از بازوان وجود ندارد 🙂

در آخر نیز پیشنهاد ما برای تکمیل کادوی ماگی خود استفاده از زیر لیوانی و یا زیر ماگی چوبی می باشد. تخته سرو و تخته پذیرایی نیز می تواند گزینه خوبی برای تکمیل کادوی ماگی شما باشد.

زیرلیوانی چوبی دسته دار کنف تخته سرو و پذیرایی دسته دار

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نقد و بررسی را شما بنویسید

اگر زمان زیادی گذشته است، کد امنیتی (ریکپچا گوگل) را دوباره به روز نمایید