اخذ نماد دوستاره ای کادو

اعتماد شما با ستاره ی دوم ای نماد تکمیل تر می شود

ستاره دوم از ای نماد را نیز برای جلب اعتماد و رضایت شما گرفتیم؛ چرا، چون باورمان نمی شود که سر ما را نیز کلاه میگذارند؛ باورتان نمی شود که ما نیز خرید اینترنتی از سایت های دیگر انجام می دهیم و باورمان نمی شود که چرا محصولاتشان انقدر متفاوت است، چرا آن که می خواهیم نمی شود!؟

باورمان نمی شود که سر ما را نیز کلاه میگذارند؛ باورتان نمی شود که ما نیز خرید اینترنتی از سایت های دیگر انجام می دهیم و باورمان نمی شود که چرا محصولاتشان انقدر متفاوت است، چرا آن که می خواهیم نمی شود!؟ نه اینکه مشکل ما دقیقا شبیه تصویر نبودن باشد بلکه محصول مدل دیگری است و ما انگار دستمان به هیچ جا بند نیست! دلیل خرید اینترنتی من اکثر اوقات صرفه جویی در زمان برای محصولات تخصصی است که یافتن آن ها سخت و یا زمان بر است و گاهی نیز وسواس در خرید من را به اینترنت می کشاند؛ با هزار امید که خداروشکر که این محصول مد نظر را پیدا کردم و چقدر خوب که خرید اینترنتی نیز دارند! با ذوق و شوق سفارش می دهم، به انتظار مینشینم و نه تنها دیر میرسد بلکه محصول نیز آن چیزی نبوده است که من را خوشحال میکند! تا اینجای کار را باز می گوییم ایران است و مثلِ اینکه طبیعی است! برای پیگیری تماس میگیریم اما انگار که مزاحم خانم اپراتور شده ایم؛ اینش واقعا عجیب است! این را واقعا می گویم، من می دانم چقدر در ذوق انسان می خورد! من باورم نمی شود که هستند کسانی که توانایی بی تفاوت بودن به حس مشتری را داشته باشند!

این ها را گفتم تا بگویم

حق دارید که به فروشگاه ها اعتماد ندارید؛ از دوره ای که کانال های تلگرامی و اینستاگرامی در کشور باب شده اند این اتفاقات تشدید شده است. بسیاری از افراد در فضای مجازی به دلیل عدم ثبت و تعهدات رسمی، و همچنین که برای این بسترها اپسیلونی هزینه و اهراز هویت نمی شوند از آن سو برای ساختن بستر فروششان احساس تعهد بالایی نسبت به ارائه خدمات و احیانا شکایات مردمی ندارند؛ این موضوع شما را بی اعتماد کرده است، حق دارید. داشتن ای نماد ( نماد اعتماد الکترونیکی ) مراحل، فیلترها و تاییدیه هایی دارد که به شما مشتری عزیز ضمانت پیگیری و امکان شکایات مردمی را می دهد. از آن سو داشتن کیفیت و ارائه خدمات درج شده در سایت یک مسئولیت و یک تعهد می باشد، هرچند در ای کادو راهی برای جلب رضایت شماست. اینکه شما با لبخند از ما می گویید قند را در دلمان آب میکند، باورمان کنید.

فضای شبکه های اجتماعی جهت اطلاع رسانی و ارتباط بیشتر و بهتر مردم بسیار مورد پسند است اما جهت سیستم های پرداخت امن، ارائه بهتر اطلاعات محصولات، هوشمندی تخصصی برای ارائه محصولات بهتر و مرتبط تر به مشتریان عزیز، امنیت و حریم شخصی پارامترهایی است در فضای مجازی که ضعفشان احساس می شود.

در میهن عزیزمان ایران، بسیاری از افراد با دنیای علم و تکنولوژی غریب هستند و امکان تمییز دادن این گونه وب سایت ها، هزینه هایی که برای آن ها می شود و پارامترهایی دیگری ندارند. از این سو نماد اعتماد الکترونیکی وابسته به وزارت صنعت و معدن نشان اعتماد را به کسب و کارهای تایید شده می دهد تا شما عزیزان بدانید که وب سایت مورد نظر شما به صورت رسمی مورد تایید قرار گرفته است. ای کادو دومین ستاره را نیز برای اطمینان بیشتر شما گرفته است!

ای نماد دارای دو ستاره می باشد؛ البته در کل 5 ستاره برای آن در نظر گرفته شده است ولی تا کنون فقط دو ستاره برای آن تعریف شده است که مرحله دوم امن سازی نرم افزاری با ssl  و یا به قولی https که تمامی داده ها را در مسیر شما و سرور کد میکنند که هر شخص سومی بخواهد داده های شما را  در این میان گوش دهد و بدزد با داده های کد شده و عجیب غریبی روبرو خواهد شد! ما این سیستم را خیلی وقت است که راه اندازی کرده ایم اما نیازی به اطلاع رسانی احساس نکردیم زیرا نماد ستاره ی دوم گویای این سخن می باشد.

امیدواریم که هر روز تلاشمان به لبخند شما تبدیل شود و رضایت شما به امید ادامه راه ما…

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نقد و بررسی را شما بنویسید

اگر زمان زیادی گذشته است، کد امنیتی (ریکپچا گوگل) را دوباره به روز نمایید