نوع کادوپیچ و شخصیت افراد

ای کادو

2019/07/31
کادوپیچ و شخصیت

قبل از دیدن کادو اولین چیزی که گیرنده کادو را جذب میکند کادوپیچ و نحوه بسته بندی آن است. این ها نیز کنار بگذاریم در این نوشته خواهیم دید که کادوپیچ ها می تواند شخصیت شما را نمایش دهد؛ اگر کادوپیچ شما شلخته است، اگر ساده کادوپیچ میکنید و یا ظرافت و دقیق بودن برایتان مهم است می توانید بر این اساس شخصیت دهنده کادو را نیز تشخیص دهید

تاثیر ظرافت کادوپیچ در شخصیت

کادوپیچ ها می توانند بر اساس ظرافت و کادوپیچی خود شخصیت و حس شما را به فرد مقابل نشان دهند. یعنی بسته بندی شما می تواند شلخته و یا دقیق و منظم باشد.

کادوپیچ منظم و دقیق

اگر همیشه اطمینان حاصل کنید که هدایای شما به زیبایی کادوپیچ می شوند، احتمالا شما یک فرد سازمان یافته و دقیق هستید. شما بسیار بلندپرواز هستید، حتی اگر شما پرمشغله هستید، مطمئن باشید همیشه زمان برای دوستان و خانواده خود پیدا کنید. شما رهبر متولد شده اید، و مردم می دانند که همیشه می توانند از شما برای مشاوره مفید کمک بگیرند.

کادوپیچ و جعبه کادو

کادوپیچ شلخته اما با معنی

اگر کادوپیچ های شما به زیبایی به پایان نرسد اما تاحدودی توانسته باشید از هنر خود برای تکمیل آن استفاده کنید شما احتمالا پرشور و صمیمی هستید. مردم می دانند که شما پر انرژی و بازیگوش هستید، و دوستانتان همیشه می توانند در هر زمانی روی شما حساب کنند. ممکن است شما گاهی اوقات در ابرها سیر کنید اما با این حال دستان شما کارخود را انجام خواهند داد.

کادوپیچ شلخته

نوع کادوپیچ و شخصیت شما

شما می توانید با چیزهای مختلف کادوها را کادوپیچ کنید؛ اما چیزی که مهم است این است که هر یک می تواند درباره شما و تیپ شخصیتی شما اظهار نظر کند. اگر در کادوپیچ های خود از کاغذها و یا ادوات خاصی استفاده میکنید پس شما شخصیت متفاوتی خواهید داشت.

کادوپیچ با روزنامه

اگر دوست دارید بسته های هدیه ای را در روزنامه بگذارید، وآن را کادوپیچ کنید به نظر صرفه جویی به خرج دادید اما اینکار عملی است.
شما کمی درونگرا هستید، اما هنوز دوست دارید وقت خود را با کسانی که با آن ها احساس نزدیکی و صمیمیت می کنید بگذرانید. فکر می کنید هوش، مهمترین ویژگی است که می توانید داشته باشید، و شما همیشه به دنبال دانش و اطلاعات بیشتری هستید. شما می توانید هر روز عمیقا در یک کتاب یا مرور یک مقاله در تلفن خود دفن شوید.

کادوپیچ روزنامه ای

کادوپیچ “به همان صورت که هست”

اگر کاغذ را هم نادیده بگیرید، احتمالا شما همیشه در زندگی مثبت نگاه می کنید. شما در حال رها کردن و فروتن هستید، و همیشه می توانید یک پوشش نقره ای در هر شرایطی داشته باشید. شما واقعا در مورد ظاهر اهمیتی نمی دهید و همه چیز را آن طور که هست دوست دارید.

کادوپیچ ها

کادوپیچ منحصر به فرد

اگر شما تمایل دارید که برای کادوپیچ همیشه به یک روش عمل کنید، شما متفکر و مراقب هستید. شما قوی هستید (و گاهی اوقات می توانید کمی خسته به نظر برسید)، اما شما نیز نسبت به دیگران بسیار متواضع هستید. شما عاشق یادگیری در مورد جهان و فرهنگ های دیگر هستید، و امیدوارم روزی بتوانید به همه جا سفر کنید.

کادوپیچ خاص

کادوپیچ شخصی و سفارشی در سبد

اگر دوست دارید که سبدهای هدیه برای افراد ایجاد کنید، احتمالا یک دایره بزرگ اجتماعی با تعدادی از دوستان و آشنایان دارید. شما بسیار در جمع قرار گرفته اید. نگه داشتن ظاهر بسته برای شما اهمیت دارد. زیرا شما فکر می کنید آنچه در ظاهر زیباست می تواند زیبایی داخلی را منعکس کند.

کادوپیچ در سبد

کادوپیچ دست ساز

اگر دوست دارید کاغذهای طرح دار کادوپیچ کنید، دوست دارید خلاق باشید. شما خود را یک هنرمند نمی دانید، اما شما قطعا در این زمینه ایده های جسورانه ای دارید. شما یک شخص بسیار مشغول هستید، شما واقعا در هنگام اجرای ایده ها کمی دچار استرس می شوید.

کادوپیچ دست ساز

کادوپیچ و ارتباط آن با مناسبت

کادو و مناسبت آن نیز بحث دیگری است.اینکه کادو تولد است یا هدیه عیدنوروز، برای ولنتاین است و یا برای ازدواج نیز می تواند شخصیت شما را نمایش دهد، یعنی مهم است که شما نسبت به این مناسبت ها چه واکنشی می دهید.  خرید کادو و آراستن آن بدون اهمیت به مناسبت هم می تواند شخصیت شما را نشان دهد.

کادوپیچ با مناسبت اشتباه

اگر به نظر می رسد همیشه بر روی کاغذ کادوپیچ خود جمله ای بی مناسبت با آن لحظه می نویسید شما فوق العاده هستید. شاید برخی از مردم بگویند شما چند لایه هستید، اما شما وفادار و قابل اعتماد هستید، اگر لازم باشد! شما ممکن است همیشه در صدر موارد نباشید، اما مردم می دانند که می توانید برای یک سرگرمی و یا ماجراجویی روی شما حساب کنند.

هرچی که کار کند!

اگر تمایل دارید که برای کادوپیچ کردن هدایا از روش “هر چی که قابل استفاده است ” بهره بگیرید، قابل اعتماد هستید. شما احتمالا اهل خانه هستید و دوست ندارید که در کانون توجه قرار بگیرید، اما دوست دارید هر از چندگاهی یک شوخی خوب کنید. هیچ چیز برای شما مهمتر از خانواده تان نیست، و شما هر کاری را انجام می دهید تا آنها را خوشحال کنید.

آخرین دقیقه:

اگر یک شخصیت با کیسه ای از هدایای دقایق پایانی هستید، شخصی خاکی هستید.
شما می توانید با همه ارتباط برقرار کنید و با هر شخصی که ملاقات می کنید سریع دوست شوید.
مرکز توجه بودن شما را نمی ترساند؛ در واقع، شما دوست دارید زندگی یک مهمانی باشد.

 

منبع

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نقد و بررسی را شما بنویسید

کد امنیتی *