کادو برای خانم ها – 10پیشنهاد جذاب

ای کادو

2019/07/29

پیشنهاد جذاب کادو دادن به خانم ها که همه چیز دارند تا بحال اتفاق افتاده است که برای خرید بهترین هدیه برای همسر،مادر،خواهر و یا خانم ها دچار سردرگمی شوید؟ برای همه ی ما حداقل چندبار این اتفاق پیش آمده است. اینکه برای خانم ها که همه چیز دارند کادویی بخریم که خوشحالشان کند کار […]

پیشنهاد جذاب کادو دادن به خانم ها که همه چیز دارند

تا بحال اتفاق افتاده است که برای خرید بهترین هدیه برای همسر،مادر،خواهر و یا خانم ها دچار سردرگمی شوید؟ برای همه ی ما حداقل چندبار این اتفاق پیش آمده است. اینکه برای خانم ها که همه چیز دارند کادویی بخریم که خوشحالشان کند کار بسیار دشواری است. گرفتن یک هدیه عالی برای زنان با اضطراب زیادی همراه است. شما می خواهید از مادر خود بابت زحماتش سپاسگزاری کنید اما نمی دانید آیا هدیه ای که انتخاب می کنید شایسته این قدردانی هست یا خیر.

قطعا می خواهید برای خواهر، خواهرزاده، دوست خود به دنبال بهترین ها باشید تا آن ها هر زمان که به آن نگاه می کنند به یاد شما باشند و شاید دنبال هدیه ای مخصوص برای همسرتان هستید تا جبران زحمات چندین ساله او را کرده باشید و بگویید دوستش دارید و به یادش هستید. اما دقیقا چه چیزی باید هدیه داده شود؟ ما در این مقاله سعی داریم تا با چند پیشنهاد جذاب از شدت این سردرگمی بکاهیم.

“بهترین هدیه برای زنان ترکیب کاملی از منحصربفرد و متفکرانه است.”

عطر زنانه

1- عطر

دادن عطر به عنوان هدیه امری واقعا شخصی است. او با هر بار استفاده از آن عطر، ناخودآگاه به یاد شما می افتد. پس بهتره در این مورد کاملا تحقیق کنید و با آگاهی عطر مورد نظر را به عنوان هدیه انتخاب کنید. عطرهای به گرمی شکوفه های نارنج، به طراوت گل های رز، به خنکای هلو و یا به گرمی بادام و عسل. هر کدام از این رایحه ها می تواند متناسب با شخص مورد نظر شما انتخاب و هدیه داده شود.سعی کنید در انتخاب خود دقت کنید. اگر به شناخت درستی نرسیدید ریسک نکنید.

دیگر همه می دانیم که خانم ها زیورآلات جزئی از زیباییشان است. اما این زیبایی نیز مرحله بندی دارد و می توان، خاص بودن، شیک بودن و قیمت! را جزئی از آن مراحل دانست. ما در این بخش چند کادو را که این پارامترها را شامل می شود پیشنهاد می دهیم.

2- زیورآلات سنگی

گردنبند و یا دست بند هایی که با سنگ های طبیعی ساخته می شوند گزینه ی خوبی به حساب می آیند. هر فردی سنگ ماه مخصوص به خودش را دارد یا نشان مربوط به هرماه می تواند برای خانم ها کادویی جذاب به حساب بیاید. می توانید زیورآلات دست ساز ساخته از سنگ را در الویت خرید هدیه قرار دهید. سنگ ها به دلیل طبیعی بودن،همواره منحصر بفرد و خاص هستند.

3- زیورآلات سنتی

زیورآلات سنتی هم گزینه ی خوبی برای هدیه دادن به خانم ها محسوب می شود . این دسته از زیورآلات تنوع و رنگ بندی های زیادی دارد که قابلیت انتخاب  بیشتری را به شما می دهد. زیورآلات چوبی و زیورآلات سنگی

4- وسایل کاربردی

خانم ها بیشتر وقت خودرا در خانه می گذرانند. البته ناگفته نماند که حتی خانم های شاغل با وجود مشغله، بازهم علاقه ی زیادی به کادوهای کاربردی و زیبا برای آشپزخانه خود دارند. این مهم هرگز از دید یک خانم پنهان نمی ماند. حالا اگر این هدیه از چوب طبیعی و ساخته دستان هنرمند باشد این علاقه را دو چندان می کند. گاه پیش می آید خانم ها با وجود اینکه به یک وسیله نیاز ندارند به صرف اینکه آن را دوست دارند آن را تهیه می کنند و از داشتنش به خود می بالند. باید توجه به نوع و سبک زندگی خانم در خرید این هدایا در نظر گرفته شود. از این میان ایکادو ظروف چوبی خاصی را ارائه می دهد.

5- دکوراتیو منزل

هرچقدر که در دنیای دیجیتال و ماشینی غرق می شویم نیاز بیشتری به طبیعت و دورشدن از این عصر ماشینی در انسان دیده میشود. چه بهتر که وسایلی به عنوان هدیه انتخاب بشه که این حس رو به داخل خانه منتقل کند. استفاده از چوب و سنگ در دیزاین و دکوراسیون منزل این حس را منتقل خواهد کرد. شاید خرید یک استند چوبی با شاخه برگی درون آن یا مجسمه سنگی کوچکی در کنار وسایل مدرن خنده ی پیروزمندانه ای برلبان خانم ها بنشاند. این هدایا اگرچه کوچک، ولی برای آن ها بسیار ارزشمند خواهد بود. از چوب و سنگ بگذریم تابلو نقاشی های خاص نیز می تواند گزینه ای خوبی باشد. تابلوهای نقاشی آبرنگ یا تابلو نقاشی مدرن کادویی ماندگار می باشد.

6- پیام عاشقانه

گاهی در کنار تمام هدایایی که می خریم یک چیز کم است. خانم ها دوست دارند بدون آنکه حرف بزنند کسی باشد که ماورای ذهن آن ها را خوانده تا بدانند چه می خواهند. برای اکثر آقایان ابراز علاقه به صورت شفاهی کاری بس مشکل و طاقت فرساست و نیاز است که در کنار تمامی هدایای بزرگ و کوچک کارت تبریک و یا کارت پستالی قرار داده شود با متنی که حاوی این احساسات باشد. خانم ها جملات عاشقانه ی شمارا با هیچ کادویی جایگزین نمی کنند.

اینکه شخصیت خانم ها بر نحوه کادو دادن موثر است امری اثبات شده است .

7-کادو برای خانم های احساسی

برای خانم های احساسی، هر هدیه ای می تواند اشک شوق را بر گونه اش بنشاند. چرا که برای این دسته از خانم کمیت کادو اهمیت ندارد، مهم ترین چیز برای آنان به یادشان بودن است که ارزش دارد. از این رو خرید کارت پستال، یک شاخه گل موردعلاقه، فایلی از آهنگ های مورد علاقه و … می تواند برایشان بسیار هیجان انگیز باشد.

8-خانم های شوخ

تیپ شخصیتی خانم های شوخ برای کادو از آن دسته تیپ هایی است که باید خیالتان راحت باشد. چون هرکادویی از جانب شما می تواند برای او جنبه ای شوخی و نشاط بهمراه داشته باشد. در این مواقع شما هم باید علاوه بر رمانتیک بودن جنبه شوخی هدیه را نیز در نظر بگیرید تا جذابیت کادویتان برای این خانم خنده رو بیشتر شود. کنار هر کادویی که تهیه می کنید، مهم نیست که قیمت کادو چقدره، مهم اینه که چاشنی داشته باشه. مثلا می تونید کارت پستالی به او بدهید که موجبات خنده ی او فراهم شود، یا عکسی مسخره از خودش را برایش چاپ کنید، شاید هم بخواید یک وقتی در حال خورو پف است صدایش را ضبط کنید و دراین روز مهم برایش پخش کنید. در هرصورت برای این دسته خانم ها، هدیه، لحظات خوش و به یادماندنی را خواهد ساخت.

9- عاشقان آشپزی

اینکه همیشه خانمی پیدا بشه که آشپزی براش یه عشق باشه خیلی دور از تصور نیست. البته باوجود فست فودها و رستوران دیگر مجالی برای آشپزی باقی نمی ماند. اما کمتر خانمی را دیده اید که از آشپزی کردن لذت نبرد. هدیه برای این خانم های سرآشپز می تونه هدیه ای برای آشپزخونه اش باشه که احتمالا کمک شایانی به پخت و پزش میکنه . لوازم و ظروف چوبی، اردو خوری های شیک و شاید یه کفگیر برای هم زدن غذا که دلچسبش باشه و آشپزی رو براش راحت کنه. هرگونه هدیه برای این خانم های دوست داشتنی در واقع سرمایه گذاری برای اتفاقات خوشمزه ی آینده خواهد بود.

10- ساعت

خانم ها دوست دارند همیشه ویژه و خاص دیده شوند و این امر در تمام وسایلی که می خرند قابل مشاهده است. هر خانمی سبک مخصوص به خود را دارد و در اکثریت آن ها ساعت یکی علاقه مندی هاست که حتی اگر تنوع داشته باشد تا بتواند آن را با هر لباسی ست کند باز هم به عنوان هدیه خاص برای آن ها محسوب می شود. ساعت چوبی دست ساز که منحصر بفرد و خاص هستند و به جذابیت خانم ها می افزاید.

خب دیگر اگر ژانر خانم عزیز را نمی دانید و اگر هنوز نمی دانید که او از کدام دسته خانم ها می باشد می توانید از کادوهای امن و مطمئن استفاده کنید.

گل و گیاه ،تابلو های دکوراتیو، چاپ تیشرت جذاب از علاقه مندی های او، یک سبد گل برای اینکه به او یادآور شوید که چقدر ارزشمند و دوست داشتنی است می تواند کادو های امن محسوب شود که مطمئن باشید مورد پسند هر خانومی است. اگر شما نیز ایده ای دارید و یا تجربه ای موفقی در کادو خریدن برای خانم ها دارید در زیر و بخش نظرات آن را برای سایر کاربران نیز بگویید.

 

 

 

 

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نقد و بررسی را شما بنویسید

کد امنیتی *