اجازه دهید تا دیگران برایتان کادو بخرند، بدون آنکه آدرس شما را بدانند!

ای کادو

2019/06/05
خرید خصوصی کادو

اینبار ایکادو برای اولین بار در ایران این امکان را به کاربران عزیز خود داده است تا کاربران دیگر و مشتریان بتوانند به صورت مستقیم برای شما کادو بخرند؛ بدون آنکه اطلاعات تماس و آدرس شما را داشته باشند!

سلامی دوباره،

اینبار ایکادو برای اولین بار در ایران این امکان را به کاربران عزیز خود داده است تا کاربران دیگر و مشتریان بتوانند به صورت مستقیم برای شما کادو بخرند؛ بدون آنکه اطلاعات تماس و آدرس شما را داشته باشند!

از کجا شروع شد؟

حریم شخصی و اعتماد مفاهیمی است که در ایکادو از اهمیت بالایی برخوردار است. ایکادو بستر نرم افزاری پیشرفته و تیم نرم افزاری خلاقی دارد، از آن سو بر آن شدیم تا این امکان را به صفحه پروفایل کاربران اضافه کنیم تا دیگران بتوانند محصولاتی که شما پسندیده اید، کادوهایی که در لیست های خود افزوده اید، لیست آرزوها و لیست هایی که شما ساخته اید، را برای شما مستقیما خریداری کرده و به شما هدیه دهند. بدون آنکه اطلاعات تماس شما را داشته باشند.

* لیست ها و لیست آرزوهای شما با گزینه های حریم شخصی در حساب کاربریتان قابل کنترل می باشند. اگر شما اجازه دیدن آن ها را داده باشید، دیگران می توانند آن ها را ببینند. اگر نه همه چیز از دید عموم مخفی خواهد ماند.

چگونه کار میکند؟

کافی است اطلاعات ارسال حساب کاربری خود را تکمیل نمایید. ایکادو این اطلاعات را نزد خود نگه می دارد و از آن محافظت میکند. کافی است شما صفحه پروفایل خود را به اشتراک بگذارید تا دیگران (دوستان و همکارانتان) بتوانند کادوهایی که مورد پسند شما بوده است را مستقیما برایتان خریداری کنند. آن ها هرگز اطلاعاتی را قبل و بعد از فرآیند سفارش نخواهند دید. پس از ثبت سفارش از طرف آن ها، اطلاعات به صورت داخلی از ایکادو جهت ارسال مورد استفاده قرار میگیرد.

پس از تکمیل آدرس های خود دکمه ی ارسال برای شما در صفحه شخصی پروفایلتان فعال خواهد شد. با فعال کردن این گزینه امکان خرید تمامی کادو های نمایش داده شده برای آن ها نیز فعال خواهد شد.

اعتماد

این سیستم جهت افزایش اعتماد خرید برای اقشار گوناگون عمل خواهد کرد. ایکادو لایه ای جهت اطمینان میان شما (گیرنده کادو) و دیگران (دهنده کادو) می باشد. لازم به ذکر است که هنگام خرید تمامی اطلاعات لازم از خریدار دریافت خواهد شد و از آنجا که پرداخت ها به صورت آنلاین می باشد، امید است که لایه های اهراز هویت بیش از پیش قدرت بگیرد.

ایکادو دارای مجوزهای اینماد(نماد اعتماد الکترونیکی) و در سیستم ساماندهی کشور ثبت شده است. این فروشگاه محصولی از شرکت بهینه سازان داده کاو است؛ اگر این ها را کنار بگذاریم، امید است که بیش از سه سال جلب رضایت مشتری بتواند اعتماد شما را دو چندان کند.

در آخر نیز بدانیم که شما کنترل داده ها و وسعت نمایششان را دارید و در هر زمان که اراده کنید می توانید با تنظیماتی که برای شما در نظر گرفته شده است آن ها را فعال و غیر فعال کنید.

ایکادو کلکسیونی از کادوهای خاص و ذوق هنرمندان است، پروفایل خود را بسازید تا کادو ها را گُم نکنید و به دیگران اجازه دهید تا برایتان کادو بخرند!

نقد و بررسی‌ها

 1. tansu68

  با درود به دوستان عزیز.
  انصافا ایکادو یک فروشگاه خاص است برای افراد خاص.
  با آرزوی پیشرفت هرچه بیشتر برای شما دوستان.

  • ایکادو

   با سلام،
   نظر لطفتون هست.
   امیدواریم بتونیم با ایده های جدید و تنوع کادوهای خاص گامی در جلب رضایت شما برداشته باشیم.
   با تشکر فراوان

 2. پیمان

  ایده بسیار جالب و جذابی هست.
  پیشنهاد میکنم چیزی تحت عنوان لینک دعوت به ساختن پروفایل رو برای کاربران به وجود بیارید (اگر تا الان وجود نداشته). برای مثال، فرض کنید A قصد داشته باشه برای B هدیه بگیره در حالیکه B هنوز پروفایلی در ایکادو نداره و عملاً A با علایق و کادوهای مورد پسند B آشنا نیست. در نتیجه A میتونه یک لینک (که میتونه تحت عنوان کارت دعوت به ساختن اکانت و دریافت هدیه تعبیر بشه) رو به B بفرسته تا بتونه اون هم اکانت داشته باشه.

  • ای کادو

   با سلام و خیلی ممنون،
   حتما، این موضوع به عنوان اشتراک گذاری صفحه پروفایل در نسخه قبلی تعبیه شده بود اما این امکان در نسخه جدید در حال توسعه هست و به صورت بخش مجزایی برای کاربران در نظر گرفته خواهد شد.
   با تشکر فراوان از توجهتون

از این کادو بگویید

کد امنیتی *